artikel

De Aanraders Café Top 100 2014

Café

Nederland is een echt caféland. En telt dus meer goede cafés dan de honderd in de lijst. De Aanraders zijn cafés die we onder de aandacht willen brengen omdat ze bijzonder zijn of uit de Top 100 zijn gevallen omdat ze een nieuwe eigenaar kregen.

De Aanraders Café Top 100 2014
De Aanraders Café Top 100 2014
Friesland
De Dikke van Dale Leeuwarden www.dedikkevandale.nl
De Markies Leeuwarden www.de-markies.nl
De Toeter Leeuwarden www.detoeter.nl
De Pastorie Leeuwarden www.cafebiljartpastorie.nl
De Buurman Heerenveen www.debuurman.com
Moarskwal Oudkerk www.cafemoarkswal.nl
Groningen
De Toeter Groningen www.cafedetoeter.nl
Hooghoudt Groningen www.cafehooghoudt.com
Drenthe
De Koppelpaarden Assen www.herbergedekoppelpaarden.nl
Overijssel
De Doedel Deventer www.doedelcafe.nl
De Heeren van op de Brink Deventer www.deheerenopdebrink.nl
Molly Malone Enschede www.molly-malone.nl
Pelle’s Café Deurningen Pelles.nl
Gelderland
Café Meijers Arnhem www.cafemeijers.nl
Bar Florian Arnhem www.bar-florian.nl
Café Faber Nijmegen www.cafefaber.nl
Café Maxim Nijmegen www.cafemaxim.nl
Flevoland
Geen aanraders
Utrecht
Café Het College Utrecht www.cafehetcollege.nl
Orloff Utrecht www.orloff.nl
Café Marktzicht Amersfoort www.facebook.com/marktzichtamersfoort
Café van Zanten Amersfoort www.cafevanzanten.nl
De Dikke Leiden www.dedikke.nl
Noord-Holland
Mojo’s Alkmaar www.mojoalkmaar.nl
Proeflokaal De Prael Amsterdam www.deprael.nl/proeflokaal-2
In ‘t Aepjen Amsterdam www.facebook.com/int.aepjen
Papeneiland Amsterdam www.papeneiland.nl
Kingfisher café Amsterdam www.kingfishercafe.nl
De Ysbreeker Amsterdam www.deysbreeker.nl
Kuijper Amsterdam www.cafekuijper.nl
Brecht Amsterdam www.cafebrecht.nl
In den Uiver Haarlem www.indenuiver.nl
Proeflokaal De Blauwe Druif Haarlem www.facebook.com/proeflokaal-de-blauwe-druif
Brinkmann Haarlem www.grandcafebrinkmann.nl
Jack’s Café Heemskerk www.jackscafe.nl
De Lindenhof Soest www.grandcafedelindenhof.nl
De Beijaard Hoorn www.beijaardgroep.eu
Demmers Naarden www.vestinggilde.nl
Ome Ko Muiden www.cafeomekomuiden.nl
Zuid-Holland
Kobus Kuch Delft www.kobuskuch.nl
Doerak Delft www.cafedoerak.nl
Bodega De Posthoorn Den Haag www.bodegadeposthoorn.nl
De Tijd Dordrecht www.detijd.nu
De Vergulde Kruik Leiden www.verguldekruik.nl
Courzand Rotterdam www.courzand.nl
Pol Rotterdam www.cafepol.nl
Van Zanten Rotterdam www.cafevanzanten.com
NRC Café Rotterdam www.nieuwrotterdamscafe.nl
Noord-Brabant
De Beurs Oosterhout www.cafedebeurs.nl
De Boterhal Breda www.facebook.com/boterhal
De Bommel Breda www.debommel.nl
Burgemeester Jansen Tilburg www.burgemeesterjansen.nl
Jeronimus Den Bosch www.jeronimus-cafe.nl
‘t Pantoffeltje Den Bosch www.pantoffeltje.nl
Schafrath Nuenen www.schafrath.nl
Zeeland
De Post Goes www.cafedepost.net
Tramzicht Domburg www.tramzicht.nl
Het Verdronken Land Nieuw Namen
Panta Rhei Vlissingen www.strandpaviljoenpantarhei.nl
Limburg
Boscafé ‘t Hijgend Hert Vijlen www.boscafe.nl