artikel

Uitslagen voorrondes Noord-Holland

Horeca

HILLEGOM1) Paul van Schagen, De Gevulde Mand, Lisse2) Wout Ruessink, De Hoeck, Bodegraven3) Bert Vermeulen, De Blauwe Vloer, Alphen a/d Rijn4) Henk Bijsterbosch, De Concurrent, Katwijk5) Pieter Blaauw, De Hoeck, Bodegraven AMSTERDAM1) Menno Weber, De Krommerdt, Amsterdam2) Helia Theuns, De Krommerdt, Amsterdam3) Michiel Jonkman, Hoppe, Amsterdam4) Jolet Hartenhof, Dante, Amsterdam5) Daniëla Ciculi, Hoppe, Amsterdam WADWAY1) […]

HILLEGOM
1) Paul van Schagen, De Gevulde Mand, Lisse
2) Wout Ruessink, De Hoeck, Bodegraven
3) Bert Vermeulen, De Blauwe Vloer, Alphen a/d Rijn
4) Henk Bijsterbosch, De Concurrent, Katwijk
5) Pieter Blaauw, De Hoeck, Bodegraven

AMSTERDAM
1) Menno Weber, De Krommerdt, Amsterdam
2) Helia Theuns, De Krommerdt, Amsterdam
3) Michiel Jonkman, Hoppe, Amsterdam
4) Jolet Hartenhof, Dante, Amsterdam
5) Daniëla Ciculi, Hoppe, Amsterdam

WADWAY
1) Dennis Blokdijk, Het Wapen van Munster, De Rijp
2) Brenda Dikstaal, De Stadsherberg, Enkhuizen
3) Ruud Oosterbaan, Het Wapen van Munster, De Rijp
4) Hans Bierhaalder, De Stadsherberg, Enkhuizen
5) Frank Veerman, Night Live Pianobar, Volendam

ALKMAAR
1) Joris Zijlstra, De Balken, Uitgeest
2) Monique van Klaveren, ’t Klavertje, Groote Keeten
3) Marco Greve, Mezza Luna, Castricum
4) Brigitte de Wit, De Corridor, Alkmaar
5) Veronique de Moel, ’t Parlement Alkmaar, Alkmaar

BEVERWIJK
1) Arjan Sierhuis, Spiegeltent De Salon, Beverwijk
2) Wilma Brasser, Het Wapen van Huizen, Huizen
3) John van Raaij, In den Uiver, Haarlem
4) Marijke Visser, Het Wapen van Huizen, Huizen
5) Peter Bakker, Nijman, Heemskerk

HILLEGOM
1) Paul van Schagen, De Gevulde Mand, Lisse
2) Wout Ruessink, De Hoeck, Bodegraven
3) Bert Vermeulen, De Blauwe Vloer, Alphen a/d Rijn
4) Henk Bijsterbosch, De Concurrent, Katwijk
5) Pieter Blaauw, De Hoeck, Bodegraven

AMSTERDAM
1) Menno Weber, De Krommerdt, Amsterdam
2) Helia Theuns, De Krommerdt, Amsterdam
3) Michiel Jonkman, Hoppe, Amsterdam
4) Jolet Hartenhof, Dante, Amsterdam
5) Daniëla Ciculi, Hoppe, Amsterdam

WADWAY
1) Dennis Blokdijk, Het Wapen van Munster, De Rijp
2) Brenda Dikstaal, De Stadsherberg, Enkhuizen
3) Ruud Oosterbaan, Het Wapen van Munster, De Rijp
4) Hans Bierhaalder, De Stadsherberg, Enkhuizen
5) Frank Veerman, Night Live Pianobar, Volendam

ALKMAAR
1) Joris Zijlstra, De Balken, Uitgeest
2) Monique van Klaveren, ’t Klavertje, Groote Keeten
3) Marco Greve, Mezza Luna, Castricum
4) Brigitte de Wit, De Corridor, Alkmaar
5) Veronique de Moel, ’t Parlement Alkmaar, Alkmaar

BEVERWIJK
1) Arjan Sierhuis, Spiegeltent De Salon, Beverwijk
2) Wilma Brasser, Het Wapen van Huizen, Huizen
3) John van Raaij, In den Uiver, Haarlem
4) Marijke Visser, Het Wapen van Huizen, Huizen
5) Peter Bakker, Nijman, Heemskerk