artikel

Colofon Redactie Zibb.nl/horeca

Horeca

NAAM FUNCTIE TELEFOONNR EMAILADRES Lydia Tacx e-publisher horeca, catering & entertainment 0314 – 358225 lydia.tacx@reedbusiness.nl Richard Kok informatiecoördinator 0314 – 358236 richard.kok@reedbusiness.nl Vivie Barenbrug webeditor 0314 – 358224 vivie.barenbrug@reedbusiness.nl Helma Folman redactioneel medewerker 0314 – 358228 helma.folman@reedbusiness.nl Bart van der Velden webmaster 0314 – 358223 bart.van.der.velden@reedbusiness.nl Frits Seesink accountmanager 0314 – 358226 frits.seesink@reedbusiness.nl

NAAM FUNCTIE TELEFOONNR EMAILADRES
Lydia Tacx e-publisher horeca, catering & entertainment 0314 – 358225 lydia.tacx@reedbusiness.nl
Richard Kok informatiecoördinator 0314 – 358236 richard.kok@reedbusiness.nl
Vivie Barenbrug webeditor 0314 – 358224 vivie.barenbrug@reedbusiness.nl
Helma Folman redactioneel medewerker 0314 – 358228 helma.folman@reedbusiness.nl
Bart van der Velden webmaster 0314 – 358223 bart.van.der.velden@reedbusiness.nl
Frits Seesink accountmanager 0314 – 358226 frits.seesink@reedbusiness.nl