artikel

Uitslagen kookwedstrijden Stichting Europa Culinair

Horeca

Net als voorgaande jaren organiseerde Stichting Europa Culinair (SEC) tijdens de BBB weer de kookwedstrijden voor jonge koks. Tijdens deze internationale wedstrijden gingen keukenchefs met hun equipe, koks in opleiding en leerlingen van vakscholen met elkaar in competitie. Zibb.nl/horeca zet voor u alle uitslagen op een rijtje.

Maandag:
Leerlingen horeca dagvakscholen “MOSA Trofee”:
1. S.G. De Rooi Pannen (Eindhoven)
2. Baronie Horeca Lyceum (Breda)
3. Llandrillo College (Wales, U.K.)

Prix d’honneur, Arcus College wisselbokaal:
Vakschool Wageningen, onderdeel Rijn IJsel College


Ovis Boske Wisseltrofee voor de creatiefste wrap:
Vakschool Wageningen, afdeling Arnhem

Food-guard Europa Award:
ROC Zadkine Horeca en Toerisme, Rotterdam

Dinsdag:
Leerlingen Leerlingwezen praktijk koken, ECOLAB wisseltrofee:
1. Gilde Opleiding, VENLO
2. Koning Willem I College, Den Bosch
3. Steigerberger Kurhaus Hotel, Den Haag

Prix d’honneur, OVIS BOSKE Wisseltrofee:
Baronie College, Breda

Food-guard Europa Award:
Koksgilde, Utrecht

Woensdag:
Internationale Keuken KELTUM GERO Wisseltrofee:
1. Dorint Hotel Quellenhof, Aachen
2. Restaurant Aubergine, Steyl
3. Hotel Restaurant De Lutte, De Lutte


Prix d’honneur, Mercure MAA Wisseltrofee:
Restaurant Tout a Fait, Maastricht

Food-guard Europa Award:
Golden Tulip, Zaltbommel

Nationale Patisserie wedstrijd, Broederschap van Nederlanse patissiers Wisseltrofee:
1. Roy Snijder, Amstel Hotel, Amsterdam
2. Jan Vis, Huize van Wely, Noordwijk (tevens meest innovatieve talent, prijs aangeboden door Koos Gijzenij)
3. Bas Turion, Sofitel, Den Haag

Roem van Yrseke, Oesters Wisseltrofee:
1. Marcel Schouwenaar, Grand Hotel Arion
2. Bas de Koeijer, Roem van Yrseke
3. David Ras, Les Trois Seaux

DONDERDAG:
Feestmenu, Daily Fresh Foof Wisseltrofee:
1. Paresto – Comitie Krijgsmacht: Piet Thielen (KMA Breda) en Koen de Buck (kok bevelhebber der zeestrijdkrachten)
2.Jeroen Bosch Ziekenhuis, Den Bosch
3. De Zeven Bronnen, Maastricht

Prix d’honneur:
Chez Jean Partyservice, Yu Woah

Food-guard Europa Award, Hygiëneprijs:
BAVO RNO Groep, Capelle a/d IJsel

Maandag:
Leerlingen horeca dagvakscholen “MOSA Trofee”:
1. S.G. De Rooi Pannen (Eindhoven)
2. Baronie Horeca Lyceum (Breda)
3. Llandrillo College (Wales, U.K.)

Prix d’honneur, Arcus College wisselbokaal:
Vakschool Wageningen, onderdeel Rijn IJsel College


Ovis Boske Wisseltrofee voor de creatiefste wrap:
Vakschool Wageningen, afdeling Arnhem

Food-guard Europa Award:
ROC Zadkine Horeca en Toerisme, Rotterdam

Dinsdag:
Leerlingen Leerlingwezen praktijk koken, ECOLAB wisseltrofee:
1. Gilde Opleiding, VENLO
2. Koning Willem I College, Den Bosch
3. Steigerberger Kurhaus Hotel, Den Haag

Prix d’honneur, OVIS BOSKE Wisseltrofee:
Baronie College, Breda

Food-guard Europa Award:
Koksgilde, Utrecht

Woensdag:
Internationale Keuken KELTUM GERO Wisseltrofee:
1. Dorint Hotel Quellenhof, Aachen
2. Restaurant Aubergine, Steyl
3. Hotel Restaurant De Lutte, De Lutte


Prix d’honneur, Mercure MAA Wisseltrofee:
Restaurant Tout a Fait, Maastricht

Food-guard Europa Award:
Golden Tulip, Zaltbommel

Nationale Patisserie wedstrijd, Broederschap van Nederlanse patissiers Wisseltrofee:
1. Roy Snijder, Amstel Hotel, Amsterdam
2. Jan Vis, Huize van Wely, Noordwijk (tevens meest innovatieve talent, prijs aangeboden door Koos Gijzenij)
3. Bas Turion, Sofitel, Den Haag

Roem van Yrseke, Oesters Wisseltrofee:
1. Marcel Schouwenaar, Grand Hotel Arion
2. Bas de Koeijer, Roem van Yrseke
3. David Ras, Les Trois Seaux

DONDERDAG:
Feestmenu, Daily Fresh Foof Wisseltrofee:
1. Paresto – Comitie Krijgsmacht: Piet Thielen (KMA Breda) en Koen de Buck (kok bevelhebber der zeestrijdkrachten)
2.Jeroen Bosch Ziekenhuis, Den Bosch
3. De Zeven Bronnen, Maastricht

Prix d’honneur:
Chez Jean Partyservice, Yu Woah

Food-guard Europa Award, Hygiëneprijs:
BAVO RNO Groep, Capelle a/d IJsel