artikel

Dagprogramma Horecava

Horeca

Activiteiten Maandag 8 januari Tijd Locatie/Stand Officiële opening Horecava met bekendmaking Horecava Innovation Award 10.00  11.00 HorecavArena NK Horeca Klasse Jonge Koks en Kastelein 11.00-16.00 07.330 (Hal 7) Opening NK Horeca 11.15-11.30 HorecavArena Interviews NK Horeca 11.45-12.00 HorecavArena Thema-uur over actueel horecathema 12.00-13.00 HorecavArena Het Lekkerste broodje van Nederland, categorie Horeca 12.00-16.00 07.400 (Hal 7) […]

Activiteiten Maandag 8 januari

Tijd

Locatie/Stand

Officiële opening Horecava met bekendmaking Horecava Innovation Award 10.00  11.00 HorecavArena
NK Horeca
Klasse Jonge Koks en Kastelein
11.00-16.00 07.330 (Hal 7)
Opening NK Horeca 11.15-11.30 HorecavArena
Interviews NK Horeca 11.45-12.00 HorecavArena
Thema-uur over actueel horecathema 12.00-13.00 HorecavArena
Het Lekkerste broodje van Nederland, categorie Horeca 12.00-16.00 07.400 (Hal 7)
Moleculaire mixologie met Stefan Sprang 13.00 Podium LAB
Kennistest Misset Horeca, categorie Horecaprominenten 13.45-14.45 HorecavArena
Spektakel rondom NK Horeca 15.45-16.15 HorecavArena
Prijsuitreiking NK Horeca 16.30-17.30 HorecavArena
Bezoek Patisserie Podium hele dag  
     
Activiteiten Dinsdag 9 januari Tijdstip Locatie/stand
Horecava Hoteldebat: Gastologie; gastbeleving als strategie 10.00-12.30 Congrescentrum
Interviews NK Horeca 11.00-11.15 HorecavArena
NK Horeca
Klasse Chef-koks/Gastvrijheid, Klasse Restaurant en Receptionist
11.00-16.00 07.330 (Hal 7)
Wildseizoen met Koksgilde 11.30-13.00 HorecavArena
Blik op het NK Horeca 13.15-13.30 HorecavArena
Kennistest Misset Horeca, categorie horecaondernemers 13.45-14.45 HorecavArena
Het Lekkerste Broodje van Nederland, categorie Catering 12.00-16.00 07.400 (Hal 7)
Moleculaire mixologie met Stefan Sprang 14.00 Podium LAB
Thema-uur over actueel horecathema 15.00-16.00 HorecavArena
Spektakel rondom NK Horeca 16.15-16.30 HorecavArena
Prijsuitreiking NK Horeca 16.30-17.30 HorecavArena
Bezoek Food & Trends plein hele dag  
Activiteiten Woensdag 10 januari Tijdstip Locatie/stand
1e finalist NK Gastvrijheid 11.00-11.30 HorecavArena
NK Horeca,
Klasse Gouden Koksmuts, Klasse Gastvrijheids Award
11.00-16.00 07.330 (Hal 7)
Brunchcongres Presentatie Jaarrapport buitenshuisconsumptie 11.00-13.30 Congrescentrum
Interviews NK Horeca 11.30-11.45 HorecavArena
Nationaal tapkampioenschap journalisten 11.45-12.30 HorecavArena
Het Lekkerste Snackmenu 12.00-16.00 07.400 (Hal 7)
2e finalist Gastvrijheid 12.30-13.00 HorecavArena
Demonstratie tapwedstrijd met horecatoppers 13.30-13.45 HorecavArena
Interviews NK Kampioenschap Horeca 13.45-14.00 HorecavArena
Moleculaire mixologie met Stefan Sprang 14.00 Podium LAB
3e finalist Nationaal Kampioenschap 14.00-14.30 HorecavArena
Kennistest Misset Horeca, categorie Horecamedewerkers 14.30-15.30 HorecavArena
Spektakel rondom NK Horeca 15.45-16.15 HorecavArena
Prijsuitreiking NK Horeca Gouden Koksmuts en Gastvrijheid Award 16.30-17.30 HorecavArena
Bezoek Aziatische keuken hele dag  
Bezoek Proeven met Proost hele dag  
Activiteiten Donderdag 11 januari Tijdstip Locatie/Stand
Themadag Klaar voor je start?! 9.30-12.30 Congrescentrum
Nationaal Congres Gastvrijheidszorg en presentatie Sterrengids 2007 10.00-11.30 Congrescentrum
NK Horeca, Klasse Leerlingkok, Klasse Leerling Gastheren/Gastvrouwen 11.00-16.00 07.330 (Hal 7)
Interviews NK Horeca 11.00-11.15 HorecavArena
Oosterse vechtkunst en horeca 11.30-12.15 HorecavArena
Presentatie Sterrengids 2007
Bekendmaking winnaar Food is Care Award
Presentatie Top 10 Zorginstellingen met de beste gastvrijheidszorg
11.45-13.00 Congrescentrum
Lekkerste & Gezondste Maaltijdsalade voor leerlingen 12.00-16.00 07.400 (Hal 7)
Interviews NK Horeca 12.15-12.30 HorecavArena
Prijsuitreiking Klaar voor je Start 12.30-13.00 HorecavArena
Kennistest Misset Horeca, categorie docenten/leerlingen 13.15-14.15 HorecavArena
Prijsuitreiking Leerbedrijf van het Jaar 14.30 HorecavArena
Spektakel rondom NK Horeca 15.45-16.15 HorecavArena
Bezoek Startersplein hele dag  
Prijsuitreiking NK Horeca Klasse Leerlingkok en Leerling Gastheren/Gastvrouwen 16.30-17.30 HorecavArena