artikel

Dagprogramma Horecava 2011

Horeca

Bent u van plan om af te reizen naar Amsterdam om de Horecava te bezoeken? Bekijk dan eerst hier het complete dagprogramma. Dan weet u wat u kunt verwachten.

Dagprogramma Horecava 2011

Maandag 10 januari:

INNOVEER!

11.30 – 12.00 Koffie Nieuws

Global Koffie trends van vandaag & morgen

Organisatie: Specialty Coffee Ass. of Europe – St. Dutch Coffee Promotion

12.15 – 13.15 1e Hulp bij Social Media Praktische tips & trics

Organisatie: i.s.m. Cor Hospes, auteur / adviseur Social Media

13.30 – 14.30 WERELD-reis

Met foodtrendwatcher of the year Hans Steenbergen langs wereldtrends

Organisatie: i.s.m. Food Inspiration Magazine

15.00 – 15.30 Cafétrends in vogelvlucht

De trendtop 6 met humoristische Nationale Horeca Quiz

Organisatie: i.s.m. Uitgeverij PS

Xpert Plaza

11.45 – 12.30 Peper & Zout debat: over samenwerking tussen de zwarte en witte brigade

Organisatie: Koksgilde & Gastvrijheidsgilde i.s.m. SVH

13.00 – 13.30 Gouden Gastvrijheidsaward

Drie finalisten strijden voor de titel meest gastvrije horecabedrijf.

Organisatie Gastvrijheidsgilde

14.30 – 15.15 Peper & Zout debat: over samenwerking tussen de zwarte en witte brigade

Organisatie: Koksgilde & Gastvrijheidsgilde i.s.m. SVH

15.45 – 16.10 Tour Culinair: 30e editie, fietsende horecanetwerk

11.00 – 15.00 NK Horeca: Finale Gouden Koksmuts

Organisatie: Koksgilde

16.30 – 17.30 Prijsuitreikingen Gouden Koksmuts & Gouden Gastvrijheidsaward

MARKT

Gehele dag Sterrenklas kookt met Wagyuvlees olv Meesterkok ROC Theo van Rensch

11.30 – 12.00 Arabia van Nadia Zeroullia & Meerijn Tol, kook- en boekpresentatie

14.00 – 14.30 Mindmappen in de praktijk met Angelique Schmeinck

Over het bedenken van gerechten en boek Smaakvrienden

Culinaire show i.s.m. Misset Horeca

BUITEN

15.00 – 15.30 Signeer sessie van de Essentie, “de nieuwe Escoffier”

12.45 – 13.05 Presentaties Terras Top 100 i.s.m. Misset Horeca

13.05 – 13.15 Wedstrijd ‘Serveren met gas op een overvol terras’ i.s.m. Misset Horeca

Organisatie: Unilever, standnr. 01.244

HOTEL

Talking Trends: Top 10 Hospitality Trends

15:00 – 16:00 Organisatie: Food Inspiration Magazine & HotelloTOP

NACHTLEVEN

Showshakers, stand 07.608

11.30 – 11.50 Cocktailworkshop voor vrouwen

12.30 – 12.50 Tropische biercocktails

15.00 – 15.05 Disco Cocktailnight

16.40 – 17.00 Smoothies met alcohol

15.00 – 15.15 Uitreiking Video Award voor populairste artiest in Nederland

Organisatie Vision Music Entertainment, standnr. 07.510

NACHTLEVEN

Maxxium, stand 07.400

17.15 – 18.00 Bols Speedrounds: wedstrijd snelle cocktails maken

OVERIG

Dilmah, standnr. 11.218

12.00 / 13.30 / Tea gastronomy experience: Theecocktails, theetasting en thee in foodpairing.

15.00 / 16.30 Met theesommelier Robert Schinkel en chefkok Frank van der van Zande.

OVERIG

Pocketmenu, standnr. 01.624

13.30 – 14.00 10 praktische toepassingen van mobiele markting voor restaurants

15.00 – 15.30 Cases uit binnen en buitenland

Dinsdag 11 januari:

INNOVEER!

11.30 – 12.00 Koffie Nieuws

Global Koffie trends van vandaag & morgen.

Organisatie: Specialty Coffee Ass. of Europe – St. Dutch Coffee Promotion

12.15 – 13.15 1e Hulp bij Social Media Praktische tips & trics

Organisatie: i.s.m. Cor Hospes, auteur / adviseur Social Media

13.30 – 14.30 WERELD-reis

Met foodtrendwatcher of the year Hans Steenbergen langs wereldtrends

Organisatie: i.s.m. Food Inspiration Magazine

15.00 – 15.30 Restauranttrends in vogelvlucht

De trendtop 6 met humoristische Nationale Horeca Quiz

Organisatie: i.s.m. Uitgeverij PS

Xpert Plaza

11.45 – 12.30 Verkiezing HorecaVakpunt Leerling van het Jaar

Organisatie: o.a. SVH, Kenwerk, KHN, FNV, Gildes etc.

13.00 – 13.30 NK Horeca: Meest Gastvrije Kastelein

Organisatie: Gastvrijheidsgilde

14.30 – 15.15 Social Media: kansen voor de horeca

Positieve praktijkervaringen van drie actieve ondernemer en praktische tips.

Organisatie: Koninklijke Horeca Nederland

11.00 – 15.00 NK Horeca: Finale NK Leermeester-Leerling

Organisatie: Koksgilde

16.30 – 17.30 Prijsuitreikingen Meest Gastvrije Kastelein & NK Leermeester-Leerling

MARKT

Gehele dag Kookdemo’s o.a. met groenten, desserts en salades

11.30 – 12.00 Jean Beddington, presentatie boek

14.00 – 14.30 Culinaire show: Umami de nieuwe 5e smaak”

Met Guus Vredenburg van Vredenburg Creatief Culinair i.s.m. Misset Horeca

15.00 – 15.30 Toscanini Venticinque Leonardo Pancentini, van restaurant Toscanini, kook & boekpresentatie – Restaurant Toscanini

BUITEN

11.00 – 11.30 Culinaire Masterclass met Onno Kokmeijer, 2 sterrenchef Ciel Bleu

15.00 – 15.30 Nadien signeer sessie van de Essentie, “de nieuwe Escoffier”

12.45 – 13.05 Presentaties en discussies Terras Top 100 i.s.m. Misset Horeca

13.05 – 13.15 Wedstrijd ‘Serveren met gas op een overvol terras’ i.s.m. Misset Horeca

Organisatie: Unilever, standnr. 01.244

HOTEL

Talking Business Breaking news binnen de hospitality industrie

15:00 – 16:00 Organisatie: Misset Horeca & HotelloTOP

NACHTLEVEN

Showshakers, stand 07.608

11.30 – 11.50 Cocktailworkshop voor vrouwen

12.30 – 12.50 Tropische biercocktails

15.00 – 15.05 Disco Cocktailnight

16.40 – 17.00 Smoothies met alcohol

NACHTLEVEN

Maxxium, stand 07.400

17.15 – 18.00 Bols Speedrounds: wedstrijd snelle cocktails maken

OVERIG

Dilmah, standnr. 11.218

12.00 / 13.30 / Tea gastronomy experience: Theecocktails, theetasting en thee in foodpairing.

15.00 / 16.30 Met theesommelier Robert Schinkel en chefkok Frank van der van Zande.

OVERIG

Pocketmenu, standnr. 01.624

13.30 – 14.00 10 praktische toepassingen van mobiele markting voor restaurants

15.00 – 15.30 Cases uit binnen en buitenland

Woensdag 12 januari

INNOVEER!

11.30 – 12.00 Koffie Nieuws

Global Koffie trends van vandaag & morgen.

Organisatie: Specialty Coffee Ass. of Europe – St. Dutch Coffee Promotion

12.15 – 13.15 1e Hulp bij Social Media Praktische tips & trics

Organisatie: i.s.m. Cor Hospes, auteur / adviseur Social Media

13.30 – 14.30 WERELD-reis: met Arjan de Boer langs wereldtrends

Organisatie: i.s.m. Food Inspiration Magazine

15.00 – 15.30 Lunchroomtrends in vogelvlucht

De trendtop 6 met humoristische Nationale Horeca Quiz

Organisatie: i.s.m. Uitgeverij PS

XpertPlaza

11.45 – 12.30 Verkiezing Horecaheld 2011 met presentatie Horeca Heldenboek 2011

Organisatie: SVH

13.00 – 13.30 NK Horeca: Finale Meest Gastvrije Receptionist

Organisatie: Gastvrijheidsgilde Gilde

14.15 – 15.00 Talentenjacht: Horeca’s Got Talent

Vier finalisten van de wedstrijd Meest Markante Horeca-ondernemer vormen samen met talenten vier teams en strijden tegen elkaar.

Organisatie: FNV Horeca, Koninklijke Horeca Nederland en SVH

15.30 – 16.15 Finale Bier & Gastronomie Award de meest verrassende bier-spijs combinaties

Organisatie: Biergenootschap der Lage Landen

11.00 – 13.30 NK Horeca: Finale Jonge Koks Organisatie: Koksgilde

13.30 – 16.00 Wedstrijd Lekker Anders voor medewerkers met een verstandelijke beperking

Organisatie: sector Fastservice van Koninklijke Horeca Nederland

16.30 – 17.30 Prijsuitreikingen: Meest Gastvrije Receptionist, NK Jonge Koks, Lekker Anders

MARKT

Gehele dag Kookdemo’s o.a. met groenten, desserts, sauzen en fonds

11.30 – 12.00 Het roer om, kook & boekpresentatie met Tom Kellerhuis

14.00 – 14.30 Eat your Soul met Jeroen van Oijen, Culiversum presenteert een nieuw concept om gerechten te ontwikkelen. Culinaire show i.s.m. Misset Horeca

15.00 – 15.30 De Banketbakker, kook en boekpresentatie met Cees Holtkamp

BUITEN

11.00 – 11.30 Culinaire Masterclass met Onno Kokmeijer, 2 sterrenchef Ciel Bleu

15.00 – 15.30 Nadien signeer sessie van de Essentie, “de nieuwe Escoffier”

12.45 – 13.05 Presentaties en discussies Terras Top 100 i.s.m. Misset Horeca

13.05 – 13.15 Wedstrijd ‘Serveren met gas op een overvol terras’ i.s.m. Misset Horeca

Organisatie: Unilever, standnr. 01.244

HOTEL

Debat “Het Nieuwe Inkopen”

15:00 – 16:00 Organisatie: Horeca Entree! & HotelloTOP

NACHTLEVEN

Showshakers, stand 07.608

11.30 – 11.50 Cocktailworkshop voor vrouwen

14.30 – 17.00 NK Flairbartending voor Pro’s

17.00 – 17.05 Disco Cocktailnight

NACHTLEVEN

Maxxium, stand 07.400

17.15 – 18.00 Bols Speedrounds: wedstrijd snelle cocktails maken

:

OVERIG

Dilmah, standnr. 11.218

12.00 / 13.30 / Tea gastronomy experience: Theecocktails, theetasting en thee in foodpairing.

15.00 / 16.30 Met theesommelier Robert Schinkel en chefkok Frank van der van Zande.

OVERIG

Pocketmenu, standnr. 01.624

13.30 – 14.00 10 praktische toepassingen van mobiele markting voor restaurants

15.00 – 15.30 Cases uit binnen en buitenland

Donderdag 13 januari

INNOVEER!

11.30 – 12.00 Koffie Nieuws

Global Koffie trends van vandaag & morgen.

Organisatie: Specialty Coffee Ass. of Europe – St. Dutch Coffee Promotion

12.15 – 13.15 1e Hulp bij Social Media Praktische tips & trics

Organisatie: i.s.m. Cor Hospes, auteur / adviseur Social Media

13.30 – 14.30 WERELD-reis

Met foodtrendwatcher of the year Hans Steenbergen langs wereldtrends

Organisatie: i.s.m. Food Inspiration Magazine

15.00 – 15.30 Restauranttrends in vogelvlucht

De trendtop 6 met humoristische Nationale Horeca Quiz

Organisatie: i.s.m. Uitgeverij PS

XpertPlaza

11.45 – 12.30 Bekendmaking Leerbedrijf van het Jaar 2011 Horeca

Organisatie: Kenwerk

12.45– 13.15 Finale wedstrijd Meest Gastvrije gastheer/ gastvrouw

Organisatie: Gastvrijheidsgilde

13.30 – 14.30 Word Wijzer! Met cabaretière Sara Kroos

Speciaal voor leerlingen, leermeesters (m/v) en leerbedrijven

Organisatie: Stichting Voorlichting Leerlingen (SVL), SVH en Kenwerk

11.00 – 16.00 NK Horeca Finales Lekkerste Broodje Horeca & Catering

Organisatie: sector Fastservice van Koninklijke Horeca Nederland

16.30 – 17.30 Prijsuitreikingen Meest Gastvrije Gastheer/Gastvrouw, Lekkerste Broodjes Horeca / Catering

MARKT

Gehele dag Kookdemo’s o.a. met groenten, desserts, sauzen en fonds

11.30 – 12.30 Franse klassiekers voor nu, Kook & Boekpresentatie Manfred Meeuwig

14.00 – 14.30 Culinaire show: Het eetpatroon van onze voorouders

Met biokok Eric van Veluwen over project Oerdis i.s.m. Misset Horeca

en presentatie van zijn boek Modern Koken in Nederland

BUITEN

11.00 – 11.30 Culinaire Masterclass met Onno Kokmeijer, 2 sterrenchef Ciel Bleu

15.00 – 15.30 Nadien signeer sessie van de Essentie, “de nieuwe Escoffier”

12.45 – 13.05 Presentaties en discussies Terras Top 100 i.s.m. Misset Horeca

13.05 – 13.15 Wedstrijd ‘Serveren met gas op een overvol terras’ i.s.m. Misset Horeca

Organisatie: Unilever, standnr. 01.244

HOTEL

Debat studenten en Young Profs Day

13:00 – 14:00 Organisatie: HotelloTOP

NACHTLEVEN

Showshakers, stand 07.608

11.30 – 11.50 Cocktailworkshop voor vrouwen

14.30 – 17.00 NK Flairbartending voor Amateurs

17.00 – 17.05 Disco Cocktailnight

NACHTLEVEN

Maxxium, stand 07.400

17.15 – 18.00 Bols Speedrounds: wedstrijd snelle cocktails maken

OVERIG

Dilmah, standnr. 11.218

12.00 / 13.30 / Tea gastronomy experience: Theecocktails, theetasting en thee in foodpairing.

15.00 / 16.30 Met theesommelier Robert Schinkel en chefkok Frank van der van Zande.

OVERIG

Pocketmenu, standnr. 01.624

13.30 – 14.00 10 praktische toepassingen van mobiele markting voor restaurants

15.00 – 15.30 Cases uit binnen en buitenland