artikel

Programma Horecava 2009

Horeca

Naast deze Horecava-agenda zijn er de hele week door demonstraties op de podia en bij exposanten van de 5 werelden Innoveer, Markt, Hotel, Nachtleven en Buiten.

Programma Horecava 2009

Activiteiteiten Maandag 12 januari Tijdstip Locatie
Officiële opening Horecava, bekendmaking Horecava Innovation Award 10.00 -11.00 uur Elicium
MVO Horecava Congres 11.00 – 12.00 uur Zaal A
NK Horeca Leermeester-Leerlingcombinatie 11.00-16.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Bekendmaking Allerlekkerste Broodje Catering 11.15 Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Horeca Nieuwsshow Thema Groeien in de Horeca 12.30-13.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Het Lekkerste Broodje, categorie Catering 12.00-16.00 Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
BUITEN: Talkshow 13.00-14.00 uur Buiten Wereld (Hal 9)
MARKT: Talkshow TVkoks: niet meer van de buis te branden 13.15-13.45 uur Markt Wereld (Hal 11)
NK Horeca Kasteleins 14.00-15.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
HOTEL: Beat de crisis 15.00-16.00 uur Hotel Wereld (Hal 1)
MARKT: Theeproeverij 15.10-15.30 Markt Wereld (Hal 11)
NACHTLEVEN: Biologische cocktails maken 15.00-15.30 Nachtleven WEreld
Demonstratie NK Bartending 15.45-16.00 uur Markt Wereld (Hal 11)
INNOVEER: Presentatie Tasting Trends 16.00-16.30 uur Elicium
Prijsuitreikingen wedstrijden 16.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Finale speedround jenevercocktails maken 17.30-18.00 Nachtleven Wereld

Activiteiteiten Dinsdag 13 januari Tijdstip Locatie
Foodservice monitor Jaarrapport 9.30-10.00 uur Elicium
Foodservice congres 10.00-13.00 uur Zaal A
NK Horeca Jonge Chefkoks 11.00-16.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Lekkerste Kindermenu van Nederland 11.30-13.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
BUITEN: Talkshow 13.00-14.00 uur Buiten wereld (Hal 9)
Lekkerste Kindermenu van Nederland (fastservice) 14.00-15.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
NK Horeca Gastheer/Gastvrouw) 14.00-15.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
MARKT: De wereld van het wedstrijdkoken 14.00-14.45 uur Markt Wereld (Hal 11)
HOTEL: Hostmanship, de kritische factor in succesvol ondernemen 15.00-16.00 uur Wereld Hotel (Hal 1)
Meest gedraaide horecahit 15.00-15.30 Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
NACHTLEVEN: Talkshow 14.00-15.00 uur Wereld Nachtleven (Hal 10)
Demonstratie NK Bartending 15.45-16.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Prijsuitreikingen wedstrijden 16.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)

Activiteiten Woensdag 14 januari Tijdstip Locatie
Wedstrijd NK Gouden Koksmuts 11.00-16.00 uur Nieuwsbericht inclusief foto
Demonstratie Nationaal Team met Koud buffet Vanaf 11.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Wedstrijd NK Theesommelier Dilmah 11.30-16.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Het Lekkerste broodje van Nederland, categorie Horeca 11.30-16.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Horeca Nieuwsshow thema Gastvrijheid 12.30-13.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
BUITEN: Talkshow 13.00-14.00 uur Buiten wereld (Hal 9)
Wedstrijd NK Gouden Gastvrijheid Award 14.00-15.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
MARKT: Debat; Koken met bier 14.00-14.45 uur Markt wereld (Hal 11)
HOTEL: De wereld als werkterrein: Made in Holland, wanted abroad 15.00-16.00 uur Elicium
NACHTLEVEN: Talkshow voor disco en uitgaanscentra 14.00-15.00 uur Wereld Nachtleven (Hal 10)
Demonstratie Nk Bartending 15.45-16.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Prijsuitreikingen wedstrijden 16.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)

Donderdag 15 januari Tijdstip Locatie
NK Koken met wild 11.30-16.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Horeca Nieuwsshow Afstemming Onderwijs/Bedrijfsleden 12.30-13.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
BUITEN: Talkshow 13.00-14.00 uur Buiten wereld (Hal 9)
Wedstrijd NK Receptionist 14.00-15.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
Prijsuitreiking Leerbedrijf van het Jaar 15.15-16.00 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)
NACHTLEVEN: Entertainment versus productiviteit 15.00-15.30 Nachtleven Wereld (hal 10)
Young Hotello Career DAy 15.00-16.00 uur Wereld Hotel (Hal 1)
Prijsuitreikingen wedstrijden 16.30 uur Wedstrijdpodium NK Horeca (Hal 3)