artikel

Uitslagen voorrondes Noord-Brabant

Horeca

AARLE-RIXTEL1) Ad v.d. Wildenberg, D’n Drossaard, Waalre 2) Geert Timmermans, Boulevard, Veghel3) Mickel v.d. Wildenberg, Tortilas, Eindhoven4) Mark van Vijfeiken, De Vijf Eiken, Mariahout LANDHORST1) Anton van Haren, Oele Ton’s Feesterij, Ledeacker2) Twan Litjes, De Batavier, Wanroij3) Johny Zeelne, De Toerist, Cuijk4) Lenie Martene, Sergeant Peppers, Uden5) Els Ketelaars, Oele Ton’s Feesterij, Ledeacker BAVEL1) Mikel […]

AARLE-RIXTEL
1)
Ad v.d. Wildenberg, D’n Drossaard, Waalre
2) Geert Timmermans, Boulevard, Veghel
3) Mickel v.d. Wildenberg, Tortilas, Eindhoven
4) Mark van Vijfeiken, De Vijf Eiken, Mariahout

LANDHORST
1)
Anton van Haren, Oele Ton’s Feesterij, Ledeacker
2) Twan Litjes, De Batavier, Wanroij
3) Johny Zeelne, De Toerist, Cuijk
4) Lenie Martene, Sergeant Peppers, Uden
5) Els Ketelaars, Oele Ton’s Feesterij, Ledeacker

BAVEL
1)
Mikel de Jongh, De Beyerd, Breda
2)
Hans Burgers, De Markthoek, Breda
3)
Orson de Jongh, De Beyerd, Breda
4)
Bastiaan Mol, Hoegaarden, Breda
5)
Peter Jongelen, De Babbelaar, Steenbergen


DEN BOSCH
1)
Debby Kemna, Le Temps Perdu, Boxtel
2) Jeroen v.d. Waarden, Hart van Brabant, Den Bosch
3) Otto van den Groenendaal, Hof van Holland, Den Bosch
4) Bas Drijvers, De Palm, Den Bosch
5) John Boelens, Topcorner, Den Bosch

VALKENSWAARD
1) Angelique Kortin, Zwarthoed, Valkenswaard
2) Harold Donkers, Movies, Eindhoven
3) Rudi Spnajes, The Trafalger Pub, Eindhoven
4) Saskia Louwers, Jo d’Un Urste, Valkenswaard
5) Doris de Bruyn, Movies. Eindhoven

DEN BOSCH
1) Mikel de Jongh, De Beyerd, Breda
2) Peter Jongenelen, De Babbelaar, Steenbergen
3) Orson de Jongh, De Beyerd, Breda

AARLE-RIXTEL
1)
Ad v.d. Wildenberg, D’n Drossaard, Waalre
2) Geert Timmermans, Boulevard, Veghel
3) Mickel v.d. Wildenberg, Tortilas, Eindhoven
4) Mark van Vijfeiken, De Vijf Eiken, Mariahout

LANDHORST
1)
Anton van Haren, Oele Ton’s Feesterij, Ledeacker
2) Twan Litjes, De Batavier, Wanroij
3) Johny Zeelne, De Toerist, Cuijk
4) Lenie Martene, Sergeant Peppers, Uden
5) Els Ketelaars, Oele Ton’s Feesterij, Ledeacker

BAVEL
1)
Mikel de Jongh, De Beyerd, Breda
2)
Hans Burgers, De Markthoek, Breda
3)
Orson de Jongh, De Beyerd, Breda
4)
Bastiaan Mol, Hoegaarden, Breda
5)
Peter Jongelen, De Babbelaar, Steenbergen


DEN BOSCH
1)
Debby Kemna, Le Temps Perdu, Boxtel
2) Jeroen v.d. Waarden, Hart van Brabant, Den Bosch
3) Otto van den Groenendaal, Hof van Holland, Den Bosch
4) Bas Drijvers, De Palm, Den Bosch
5) John Boelens, Topcorner, Den Bosch

VALKENSWAARD
1) Angelique Kortin, Zwarthoed, Valkenswaard
2) Harold Donkers, Movies, Eindhoven
3) Rudi Spnajes, The Trafalger Pub, Eindhoven
4) Saskia Louwers, Jo d’Un Urste, Valkenswaard
5) Doris de Bruyn, Movies. Eindhoven

DEN BOSCH
1) Mikel de Jongh, De Beyerd, Breda
2) Peter Jongenelen, De Babbelaar, Steenbergen
3) Orson de Jongh, De Beyerd, Breda