nieuws

Kamers in onderwijshotel De Rooi Pannen vernieuwd

Hotel 102

De Rooi Pannen, het onderwijshotel van de afdeling MBO Horeca heeft twee hotelkamers volledig aangepast aan de huidige eisen, zodat de leerlingen weer in een realistische praktijkomgeving onderwijs kunnen krijgen. Rob Bongenaar, directeur Koninklijke Horeca Nederland en Kees van Strien, lid College van Bestuur De Rooi Pannen, openden woensdag 30 maart de vernieuwde kamers.

Kamers in onderwijshotel De Rooi Pannen vernieuwd

De ene hotelkamer is ingericht door Hotel van der Valk Gilze-Tilburg en de andere door Bastion Hotelgroep. ‘Interne praktijk maakt een belangrijk deel uit van onze opleidingen’, aldus Van Strien. ‘Het is voor onze leerlingen de plek waar ze de eerste stapjes in het vak zetten voordat ze op stage gaan.’ Hanneke Majoor, directeur afdeling MBO Horeca Tilburg voegde daaraan toe:  ‘Het is fantastisch dat wij door deze samenwerking onze gasten, maar met name onze leerlingen een getrouwe afspiegeling van de praktijk kunnen bieden.’

Ook Bongenaar sprak tijdens de opening. ‘Dit zorgt voor een goede impuls voor het onderwijs en hierdoor kunnen pas afgestudeerden met een respectabele bagage het vak in.’

Bij wijze van symbolische opening werden Bongenaar en Van Strien door leerlingen ingecheckt in het onderwijshotel, waarna de kamers in het bijzijn van de genodigden bewonderd werden.

 

Reageer op dit artikel