nieuws

Les Patrons wil Van Loo als nieuw lid

Restaurant

Les Patrons Cuisiniers ziet Erik van Loo graag toetreden tot de culinaire topclub. Dat laat voorzitter Ted Janssen weten. Van Loo is al gepolst door Cees Helder om aan te sluiten bij Les Patrons.

‘Ik heb van Cees Helder begrepen dat Eric een lidmaatschap bij onze club ambieert. De bal ligt bij hem. Hij moet een aanvraag doen om lid te worden. Dan start onze drietrapstoetsing. Wanneer dit goed verloopt, kan hij per 1 januari 2007 aansluiten’, aldus Janssen.

De voorzitter van de topclub is in een reactie op het nieuws over Parkheuvel scheutig met felicitaties. Janssen: ‘Ten eerste: Cees gefeliciteerd met het stoppen op het hoogtepunt. Ten tweede: Erik, gefeliciteerd met de jouw opstap. Ik hoop dat Parkheuvel de drie Michelinsterren behoudt.’

Met het stoppen van Helder bij Parkheuvel lijkt het erop dat hij niet verloren gaat voor Les Patrons. Janssen: ‘Cees, die vice-voorzitter is, heeft een bijzondere positie bij onze club. Hij verzorgt onder meer de toetsing van nieuwe toetreders. Wij gaan er alles aan doen om hem te behouden voor onze club.’

Reageer op dit artikel